پمپ روغن داغ ایران البرز

اشتراک گذاری
  • توضیحات
  • نظرات

پمپ های انتقال روغن ایران البرز از خانواده پمپ گریز از مرکز بوده و برای انتقال سیالات بالا تا دمای 300 درجه کاربرد دارند. این شرکت پمپ های خود را به صورت پمپ تک به بازار عرضه می کند. یک الکتروموتور برقی سه فاز یا تکفاز می تواند محرک این پمپ باشد. توان و دور الکتروموتور با توجه به کاتالوگ محصول و نوع پمپ انتخاب می شود. از عوامل موثر دیگر در انتخاب دور الکتروموتور دائم کار بودن می باشد که در این صورت دور 1450 پیشنهاد می گردد. ورودی پمپ های روغن داغ به مرکز پروانه بوده و خروجی در راستای پروانه می باشد. جنس پوسته و پروانه پمپ های روغن داغ از چدن سخت می باشد که قابلیت تحمل دمای بالا را دارد.

از اصلی ترین فعالیت شرکت ایران البرز تولید پمپ روغن داغ ایران البرز می باشد . پمپ روغن داغ ایران البرز در انواع مختلف جهت صنایعی چون  صنایع رنگ سازی ، صنایع خودرو سازی ، صنایع معدنی ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی بکار گرفته می شود . این پمپ روغن داغ ایران ساخت کشور ایران و با نام تجاری و با نام تجاری ایران البرز و استاندارد EN ISO 14001  قابل ارائه است .

پمپ های ایران البرز از خانواده پمپ های سانتریفیوژ تک پروانه افقی بوده که به صورت یاتاقانی ساخته می شود. از این پمپ جهت انتقال و سیرکوله سیالات رقیق دما بالا و روغن داغ تا دمای ۳۰۰ درجه سانتیگراد در صنعت استفاده می شود. پمپ های روغن ایران البرز در سری های ۳۲، ۴۰، ۵۰، ۶۵، ۸۰ و ۱۰۰ با قطر پروانه ۱۲۵، ۱۶۰، ۲۰۰ و ۲۵۰ تولید می شود و امکان استفاده با ۱۴۵۰ دور و ۲۹۰۰ دور را دارد که بسته به دبی و هد مورد نیاز دور و توان موتور محرک پمپ انتخاب می شود. پمپ های ایران البرز با توجه به توان و دور موتور محرک خود میتواند تا ۳۵۰ مترمکعب درساعت دبی و تا ۱۰ بار فشار ایجاد کند

لیست نظرات

محصولات مرتبط